Nabízím komplexní služby v oblasti grafického designu, od konceptu až po realizaci.
Mám zkušenosti ze špičkových grafických studií a reklamních agentur (Evo Creative, Leo Burnett, AnFas, Klan, Creative Dock). Pracoval jsem čtyři roky jako in-house creative director pro developerskou společnost CTP Invest. Mám za sebou nespočet vlastních projektů, u kterých řeším nejen design, ale i project management a produkci.
Pracoval jsem pro velké i malé značky z širokého spektra oborů – automotive, telco, bankovnictví a pojišťovnictví, development, hotely a restaurace, start-upy, technologie, kultura a sport. 

Pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou, můžete se spolehnout na profesionální služby a otevřenou komunikaci.

1. Dodržuji termíny
Domluvený termín platí. Spolehlivost je pro mě základem férové a dlouhodobé spolupráce.

2. Neříkám ne
Každý problém má řešení. S klienty se nehádám, ale snažím se vysvětlit, proč je zvolené řešení vhodné a funkční.

3. Nejprve nápad, potom design
Než začnu navrhovat design, formuluji společně s klientem účel a cíl projektu. Jasně definovaný cíl mi pak napomáhá v realizaci kreativního řešení a designu.

4. Čtu texty
Když navrhuji design, čtu dodané texty a strukturuji obsah tak, aby byla co nejlépe doručena hlavní myšlenka. Pro různé typy obsahu volím tu nejvhodnější formu zpracování.

5. Férová cena
Moje cenová politika je férová a jednoduchá. Během zadání si domluvíme cenu za odvedenou práci a tato cena bude dodržena.


6. Nic není nemožné
Mám širokou síť kontaktů napříč kreativními profesemi a do vašeho projektu tedy mohu přizvat špičkové fotografy, ilustrátory, tvůrce videa, online experty atd.