Nabízím komplexní služby v oblasti grafického designu, od konceptu až po realizaci. Mám zkušenosti ze špičkových grafických studií, reklamních agentur i vlastních projektů. Pracoval jsem pro velké i malé značky z širokého spektra oborů – automotive, telco, bankovnictví a pojišťovnictví, development, hotely a restaurace, start-upy, technologie, kultura a sport. 

Pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou, můžete se spolehnout na profesionální služby a otevřenou komunikaci.

1. Dodržuji termíny
Domluvený termín platí. Spolehlivost je pro mě základem férové a dlouhodobé spolupráce.

2. Neříkám ne
Každý problém má řešení. S klienty se nehádám, ale snažím se vysvětlit, proč je zvolené řešení vhodné a funkční.

3. Nejprve nápad, potom design
Než začnu navrhovat design, formuluji společně s klientem účel a cíl projektu. Jasně definovaný cíl mi pak napomáhá v realizaci kreativního řešení a designu.

4. Čtu texty
Když navrhuji design, čtu dodané texty a strukturuji obsah tak, aby byla co nejlépe doručena hlavní myšlenka. Pro různé typy obsahu volím tu nejvhodnější formu zpracování.

5. Férová cena
Moje cenová politika je férová a jednoduchá. Během zadání si domluvíme cenu za odvedenou práci a tato cena bude dodržena. Žádné navyšování ceny bez předchozí vzájemné dohody.

6. Od nápadu po finální produkt
Svým klientům jsem schopný zajistit kvalitní tiskovou produkci, včetně sofistikovaných prémiových řešení.

7. Nic není nemožné
Mám vybudovanou širokou síť kontaktů napříč kreativními profesemi a do vašeho projektu tedy mohu přizvat špičkové fotografy, ilustrátory, tvůrce videa, online experty atd.