Nabízím komplexní služby v oblasti grafického designu:
Tvorba loga a vizuální identity
Branding 
Tiskoviny  
Web a UI design
Online a social media
Ilustrace

Mám zkušenosti ze špičkových grafických studií a reklamních agentur (Evo Creative, Leo Burnett, AnFas, Klan, Creative Dock). Momentálně působím jako designer na volné noze.
Pracoval jsem pro velké i malé společnosti z širokého spektra oborů – automotive, telco, bankovnictví a pojišťovnictví, development, hotely a restaurace, start-upy, technologie, kultura a sport.
Za svou práci jsem získal několik oborových ocenění.

Klienti: EY, Microsoft, Samsung, Honda, T-Mobile, Alza, Globus, Raiffeisen Bank International, Raiffeisen stavební spořitelna, Albert, Visa, Groupe Mutuel, NN, Moneta, CTP Invest, Monet+, Skysoft, Yedoo, Silvini, Eventival, Eyelevel, HH Global, Nira, Chilli Lips, Apeltauer & Partner, Svoboda & Williams, Vinařství Porta Bohemica

Kompletní profil včetně referencí si můžete prohlédnout na mém LinkedInu.

Pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou, můžete se spolehnout na profesionální služby a otevřenou komunikaci.

1. Dodržuji termíny
Domluvený termín platí. Spolehlivost je pro mě základem úspěšné dlouhodobé spolupráce.

2. Neříkám ne
Každý problém má řešení. Klientům jsem schopný poradit, které řešení je pro jejich projekt nejvhodnější a nejefektivnější. 

3. Nejprve nápad, potom design
Než začnu navrhovat design, formuluji společně s klientem účel a cíl projektu. Jasně definovaný cíl mi pak napomáhá v realizaci kreativního řešení a designu.

4. Férová cena
Moje cenová politika je férová a jednoduchá. Během zadání si domluvíme cenu za odvedenou práci a tato cena bude dodržena.

5. Nic není nemožné
Mám širokou síť kontaktů napříč kreativními profesemi a do vašeho projektu tedy mohu přizvat špičkové fotografy, ilustrátory, tvůrce videa, online experty atd.